DRZWI ROZWIERANE

DRZWI ROZWIERANE

Drzwi rozwierane są prawdopodobnie najbardziej intuicyjnym i tradycyjnym sposobem otwierania drzwi. System ten jest łatwy w montażu, co czyni go bardzo atrakcyjnym. System ten jest zgodny z systemem drzwi składanych, dzięki czemu można łączyć te dwa rozwiązania.

PROJEKTOWANIE SZAF I ZABUDOWY WNĘK

Projektujemy i wykonujemy szafy, szafy wnękowe wyposażone w drzwi przesuwne lub drzwi składane, które pozwalają na pełne wykorzystanie Państwa przestrzeni mieszkalnej.

PRODUKCJA I MONTAŻ

Produkowane profile aluminiowe i elementy pozwalające tworzyć zabudowy i szafy, idealnie wpasowują się w designerskie standardy branży meblarskiej XXI wieku. Nasze profesjonalne ekipy montażowe sprawnie i szybko realizują zabudowy u klienta.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA SZAF

Dla osiągnięcia finalnego efektu i stworzenia drzwi niezbędne są akcesoria. Niezawodne i sprawdzone systemy jezdne – bez których drzwi przesuwne nie mają racji bytu. Systemy dociągające – wyglądają estetycznie, a ich działanie sprawia, że drzwi przesuwne stają się cichsze i bezpieczniejsze. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom akcesoria takie jak: uszczelki, szczotki odbojowe, stopery.

SPRZEDAŻ ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH

Wszystkie elementy konstrukcyjne do systemu drzwi przesuwnych dostępne są w naszym salonie.